Archiv článků

Velký zájem

... vzbudil IV ročník orientačního závodu družstev na koních, neboť už nyní musíme pozastavit příjem přihlášek vzhledem k zaplněnému startovnímu poli. Pokud se něco změní, tak budeme včas informovat.
Celý článek

KRIS - odjezd

V sobotu 7.10.2017 odjíždí Kris do nového domova, kde bude dělat radost svým novým majitelům. Budeme doufat, že se bude mít krásně a že ho brzy uvidíme na českých kolbištích, nejlépe "na bedně" :-) Krise budeme i nadále sledovat a navštěvovat, takže (doufáme) s ním kontakt neztratíme.  Místo...
Celý článek

PROPOZICE

Dnes byly vloženy propozice k III. ročníku orientačního závodu družstev na koních. Zároveň jsme zahájili příjem přihlášek. Prosíme všechny zájemce, aby si propozice před odesláním přihlášky pozorně přečetli. A to i ty, kteří se zúčastnili minulých ročníků, neboť došlo k několika změnám.
Celý článek

Orientační závod 2017

Právě jsme zahájili přípravy na příští ročník orientačního závodu. Máte se na co těšit, ale vyčkejte :-) Všechny potřebné informace k Vám přistanou včas :-)
Celý článek

Dožínky

O víkendu dožínek Olomouckého kraje (17-18.9.)se opět můžete těšit i na Krise a Boba v rámci Ňufíčkovy cesty mezi kombajny. 
Celý článek

Orientační závod

Zdárně máme za sebou druhý ročník orientačního závodu družstev na koních. Více v reportáži zde: (bude doplněno) :-D
Celý článek

Cristo Redentor

Kris se začíná připravovat pod vedením trenéra na jeho první hobíčkovou sezonu. Zatím mu to jde velmi dobře.
Celý článek

Orientační závod

Již brzy proběhnou zásadní aktualizace orientačního závodu, a to konkrétně zveřejnění místa konání a propozic a zahájení příjmu přihlášek. Nepřestávejte sledovat a brzy se dozvíte víc. Zároveň přejeme všem příznivcům, přátelům a sponzorům Veselé Vánoce a Šťastný nový rok 2016. U nás se tento ponese...
Celý článek